UNS Witamina B6 (Pirydoksyna) 90 kaps. VEGE

35,00

Opis

APAP to lek zawierający paracetamol, jedną z najczęściej stosowanych i najbezpieczniejszych substancji przeciwbólowych. Preparat zwalcza bóle głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne oraz gorączkę występującą np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, nawet dla:osób z chorobą wrzodowąosób z nadciśnieniem tętniczymcierpiących na nadkwaśność i zgagęchorych na cukrzycęalergikówosób z nadwrażliwością na inne leki przeciwbólowekobiet ciężarnych i karmiących

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby).Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę.

Skład

Paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.

USP Zdrowie

dziurawe jelita, szampon paraderm, retinol w ciąży, voltaren cena, tytoniowy blond, buer, opaski medyczne na nadgarstek, aleric spray, ile kosztują prezerwatywy w aptece

yyyyy