Erhem Orteza – Stabilizator nadgarstka z szynami (erh-38)

120,00

Opis

LekWskazania: bóle głowy, bóle gardła, migreny, bóle zębów, bóle kostne, stawowe i mięśniowe; bolesne miesiączkowanie, przeziębienia i stany grypopodobne.Skład: 1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze: skrobię kukurydzianą żelowaną powidon (K-30), potasu sorbinian, magnezu stearynian oraz otoczkę tabletki (Opadry II57U18539 White): hypromeloza, tytanu dwutlenek, polidekstroza, talk, maltodekstryna, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha.Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.Dawkowanie: dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny. Nie przekraczać dawki maksymalnej do 8 tabletek na dobę. Dzieci w wieku 6-12 lat: 0,5-1 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny. Nie przekraczać dawki maksymalnej do 4 tabletek na dobę.Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, niewydolność nerek lub wątroby, alkoholizm, obniżona aktywność dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, obniżona aktywność reduktazy methemoglobinowej, astma, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat, ciąża, laktacja.

Hasco-Lek

zaparcie u 2 latka, b complex formeds, femannose, szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn, tabletki na pot, leki niesteroidowe przeciwzapalne, jakie napoje pić przy kamicy nerkowej, rutinacea max d3 dla dzieci, chlorprothixen zentiva gdzie kupić, serum z witaminą c, aplikator waginalny do octeniseptu, pomiar saturacji krwi

yyyyy